Co kraj to obyczaj

TAGI: ciekawostki
Co kraj...
Każdy kraj może ma cos do zaoferowania
Wydawać by się mogło, że jak świat długi i szeroki, seks pozostaje seksem i wszędzie wygląda tak samo. Jednak żadną nowością z pewnością nie jest wiadomość, że w niektórych regionach świata pewne techniki seksualne cieszą się większą popularnością niż w pozostałych. Zapraszam zatem na wakacyjną wycieczkę ;)
 
Anglia
W Anglii powodzeniem cieszy się seks na ostro. Jeden partner dominuje, drugi jest uległy. Do gry bywają również włączane kajdanki i pejcz.
 
Hiszpania
Pod nazwą hiszpańskiego seksu kryje się stosunek, podczas którego penis partnera pociera o piersi partnerki i w ten sposób oboje osiągają satysfakcję seksualną. Pomocny w tych praktykach jest obfity biust. 
 
Francja
Chyba wszyscy słyszeli o francuskim pocałunku, pod którym kryje się oczywiście seks oralny. Jest to technika, która cieszy się coraz większą popularność na całym świecie.
 
Włochy
Tutaj mamy do czynienia z seks udowym oraz z seksem z pomocą pachy. W obu wariantach, poprzez odpowiedni zaciśnięcie (ud lub pachy) kontroluje się siłę doznań partnera.
  
Szwecja
W tym kraju, dużą inicjatywę mają kobiety, które lubią dominować. Często też zdarza się, że w trakcie stosunku obejmują one dłonią penisa partnera, przez co poprawiają erekcję i intensyfikują jego doznania.
 
Grecja
Z tym krajem wiąże się w pewien sposób seks analny. Co prawda w czasach starożytnych związany był on z tzw. efebofilią, czyli z miłością dojrzałego mężczyzny, do chłopca, ale również kobiety stosowały pobudzenie rejonu odbytu w celach seksualnych. Aczkolwiek fakt, iż w kiedyś dane techniki były popularne nie jest jednoznaczny z tym, że są one w modzie nadal ;)
 
Polska
No i na koniec pytanie do Was. Jak sądzicie, co jest charakterystyczne dla Polski? Jakie techniki są u nas najczęściej stosowane? A może jest coś, co wychodzi nam najlepiej? Zachęcam do wypowiedzenia się na forum.
TAGI: ciekawostki