Coś na początek, czyli gra wstępna

Gra wstępna
Namiętny pocałunek zawsze w cenie

Wbrew powszechnym opiniom, gra wstępna NIE JEST jedynie dla kobiet :) Owszem, kobieta, która przed "właściwym" zbliżeniem będzie miała czas na rozgrzanie się, odpowiednie podniecenie, niewątpliwie chętniej będzie dążyła do miłosnych igraszek, co zdecydowana większość panów przyjmie z entuzjazmem. Tak więc korzyści już są obopólne. Co się zaś tyczy Panów, to nie każdy musi "być gotowy do akcji" bez wstępnego pobudzenia i nie ma w tym nic nienormalnego! Co więcej, z wiekiem męska potrzeba pieszczot wspierających pojawienie się erekcji wzrasta, gra wstępna staje się więc nie tylko pożądana, ale dla niektórych wręcz konieczna.

Czego można użyć?
No ale Panowie, przecież gra wstępna nie musi być smutnym obowiązkiem, czy jeszcze smutniejszym przypomnienie, że teraz potrzeba więcej czasu, by pewne sprawy mogły zostać sfinalizowane. Elementem gry wstępnej może być romantyczny, intymny nastrój - świece, lampiony, zmysłowa muzyka, aromat kwiatów lub kadzidełek, seksowna bielizna. Będzie to znakiem, że ciągle zabiega się o swojego partnera, a nie od dziś wiadomo, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni lubią, gdy się o nich troszczy i zabiega, prawda?

Co można zrobić?
A tutaj jeszcze kilka praktycznych pomysłów na grę wstępną. Na początek masaż. Ważne, aby skupić się na miejscach erogennych. Delikatne drapanie, muskanie, ugniatanie oraz gładzenie pośladków, ud, piersi, szyi, może podniecać i zachęcać do dalszej zabawy. Ale UWAGA! Jeśli skupimy się na miarowym masowaniu, nasz partner może… zasnąć. Także  warto masaż relaksujący i odprężający połączyć z podniecającym. Kolejna propozycja jest pobudzanie sutków. Są one niezwykle wrażliwe, nie tylko u kobiet. Możemy pobudzać je naprzemiennymi bodźcami temperaturowymi, np. ciepłym oddechem i kostką lodu, niektórzy lubią też podgryzanie i szczypanie (dobrze jest obserwować reakcję partnera, i dopasowywać do nich pieszczoty), masowanie i pieszczoty ustami zazwyczaj są także mile widziane :) Żeby nie przedłużać, zasygnalizuje tylko, że na miejscu mogą być też wszelkiego rodzaju „zabawki”, pieszczoty oralne no i przede wszystkim wyobraźnia :) Ale tym innym razem :) A Wy co lubicie robić na rozgrzewkę? ;)

Gra wstępna
Szukasz pomysłu na grę wstępną? Tutaj znajdziesz scenariusze naszych forumowiczów.
Weź udział w konkursie: