Gra wstępna - coś dla mężczyzny

gra wstępna
Mężczyźni też potrzebują rozgrzewki

Jak z pewnością dobrze wiecie, wbrew obiegowym opiniom, gra wstępna nie musi służyć jedynie Paniom. Panowie również mogą się świetnie bawić w jej trakcie. I nie mówię tutaj o świetnej zabawie podczas pieszczot partnerki, ale chodzi mi o kilka rzeczy, które kobieta może zrobić dla swojego mężczyzny podczas gry wstępnej. Także PANIE DO DZIEŁA!

Jak zapewne wiecie już Drogie Panie, mężczyźni również lubią być uwodzeni. A większość z nich jest niezwykle podatna na wzrokowe podniety! Dlatego kobieta, która chciałaby przedłużyć miłosne podchody, może uciec się do następujących sposobów. Na początek proponuję taniec erotyczny. Partner będzie zachwycony widokiem swojej kochanki tańczącej i kuszącej go swoimi wdziękami, najlepiej w rytm jakiejś wolnej i zmysłowej melodii, lub jakiejś waszej wspólnej ulubionej piosenki. W grę wchodzi też wcześniej ułożona playlista zawierająca muzykę, która towarzyszyła Wam we wspólnych chwilach. Natomiast strój powinien być zwiewny, najlepiej lekko prześwitujący lub połyskujący i … łatwy do zdjęcia ;)

Kolejnym elementy, który może się pojawić po tańcu erotycznym, lub też niezależnie od niego jest striptiz. On również może odbywać się w rytm ulubionej muzyki, chociaż warto spróbować także jakiejś wolniejszej i zmysłowej melodii (np. takiej jak „You can leave your hat on”, którą wykonuje Joe Cocker). Lecz ważniejsze od muzyki są tutaj elementy stroju kobiety. Miłe Panie, tutaj możecie popisać się zawartością waszej garderoby i gwarantuje, że Panowie będą wniebowzięci :) Teraz tylko od was zależy, czy wystąpicie w samej bieliźnie, zza której powoli wyłonią się wasze wdzięki czy może będzie to pełen strój, policjantki, pielęgniarki, uczennicy, czy też sekretarki - poczynając od szpilek, ołówkowej spódnicy i marynarki, a na pończochach i koronkowej bieliźnie kończąc. Kluczowym jest tutaj stopniowe budowanie napięcia. Fundując takie wstęp waszym mężczyznom, możecie być pewne, że z apetytem rzuca się na was :) Swoja drogą, jakie są wasze patenty w tej dziedzinie Drogie Panie? A Wy Panowie, jakie zabiegi waszych partnerek lubicie najbardziej?