Pozycja orientalna – część druga

Poyzcja orientalna
Pozycja orientalna w kolejnej odsłonie :)

Ostatnio przedstawiliśmy Wam kilka wariantów pozycji seksualnych, które nazywa się orientalnymi. W tym artykule będziemy kontynuować ten wątek. Mam nadzieje, że dzięki niemu uda Wam się choć trochę liznąć egzotyki ;)

Zacznijmy od łóżka
Tak jak w wariancie opisywanym w poprzednim artykule kobieta leży na łóżku, natomiast mężczyzna klęczy przed łóżkiem i leżącą na nim partnerką. Łóżko powinno mieć taką wysokość, aby kobieta leżąc na nim znajdowała się na takiej wysokości, aby klęczący mężczyzna był w stanie dokonać penetracji. Oczywiście jeśli łóżko okaże się zbyt niskie lub wysokie możecie pomóc sobie poduszkami, kołdrą kocem, czy też innymi rzeczami, które wydadzą się Wam odpowiednie :) Przejdźmy teraz do ułożenia ciała partnerów. Kobieta może założyć jedną lub obie nogi na barki partnera. Mężczyzna zaś może swoje dłonie ułożyć na ramionach lub piersiach partnerki. Zaś swoimi ramionami powinien podtrzymywać uda kobiety. W tej pozycji możliwa jest głębsza penetracja, silniejsza stymulacja przedniej ściany pochwy i jej sklepienia. Przez to wariant ten sprzyja kobietom z wąską i głęboka pochwa, bądź mężczyznom z grubszym i krótszym penisem.

Kobieta ściska udami mężczyznę
Ułożenie ciał partnerów jest podobne do opisanego powyżej, z tą różnicą, iż kobieta swoje nogi umiejscawia w przestrzeni pomiędzy rękami a tułowiem mężczyzny i zgina je w kolanach. Ma teraz możliwość ściskania ciała partnera swoimi udami. W tej pozycji penetracja jest głęboka, a takie ułożenie ciała sprzyja uzyskaniu satysfakcji seksualnej przez mężczyzn z cienkim prąciem oraz dla kobiet z szeroką pochwą.
Inne konfiguracje
Oczywiście opisane pozycje nie są jakimś kanonem poza który nie można wyjść. Wręcz przeciwnie! Eksperymentowanie jest wskazane. W momencie, kiedy spróbujecie opisanych pozycji i ich wariantów zyskacie ogólna wiedzę na ich temat dzięki której będziecie mogli dokonywać własnych autorskich ich modyfikacji. Najważniejsze by przyniosły Wam one radość. A jeśli odkryjecie jakąś szczególnie ciekawa pozycję opiszcie ją na forum. Zachęcam tez do podzielenia się swoimi wrażeniami odnośnie pozycji orientalnej. Przypadła Wam do gustu? Który wariant lubicie najbardziej?