Fantazje seksualne

fantasy
Wielu mężczyzn marzy o seksie z dwiema kobietami

Fantazje seksualne są chyba wszystkim znane. Z pewnością każdy marzył kiedyś o uprawianiu miłości z piękną koleżanką, nieznajomym mężczyzną, wyobrażał sobie co zrobi na spotkaniu, które nastąpi po długim rozstaniu, czy też co chciałby zrobić partnerowi, albo co partner miałby zrobić jemu... To właśnie w naszych fantazjach często pojawiają się śmiałe scenariusze,które potem staramy się zrealizować w sypialni.

Warto spróbować
Wiele osób często boi się realizacji swoich fantazji. Często jest tak, że nie chcą przyznać się do nich. Bywa też tak, iż niezrealizowana fantazja może prowadzić do zdrady. Mechanizm jest dość prosty. Jeśli jedno z partnerów będących w związku posiada jakieś marzenie związane z seksem i uważa je za niewłaściwe i krępujące, może nie chcieć opowiedzieć o nim swojej drugiej połówce. Może zdarzyć się też tak, że partner uznaje, iż jego fantazja na pewno nie spotka się z aprobatą drugiej strony, może bać się braku akceptacji, wyśmiania, a nawet odrzucenia w przypadku, gdy uważa, że jego partner uzna jego pragnienie za szczególnie dziwne. W takim wypadku osoba, która jest autorem fantazji może próbować ją zwalczyć, uznając ją za głupią, nie na miejscu, czy też odrażającą. Może też przezwyciężyć swój strach i opowiedzieć o nim partnerowi. Jeśli uzyska zgodę na realizację swojego marzenia, wtedy z pewnością będzie bardzo szczęśliwy, jeśli zaś nie, wtedy sytuacja może być bardziej skomplikowana. Bywa tak, że osoba, która nie odważy się wyznać swojej fantazji, lub też w momencie gdy spotka się z kategorycznym jego odrzuceniem, może tak silnie pragnąć jego realizacji, że zdecyduje się na zdradę. Dlatego też wydaje się, że czasem warto zaryzykować i spełnić jakieś marzenie ;)
Kiedy fantazja staje się problemem...
Generalnie rzecz ujmując, w fantazjach seksualnych nie ma nic złego. Wręcz przeciwnie. Ich istnienie świadczy o zdrowiu i prawidłowym rozwoju. Jednak czasami mogą mieć też one ciemna stronę... Dzisiejszy świat jest przesycony seksualnymi obrazami. Bilbordy epatują seksem i dziwne by było, gdyby osoba nie przyłapała się od czasu do czasu na jakichś myślach czy też fantazjach  seksualnych. Jednak w momencie, kiedy owe fantazje zaczynają władać naszymi myślami, staja się obsesją, tak, iż nie możemy skupić się na pracy, czy innych obowiązkach, wtedy mogą stać się źródłem problemów. Istnieje również kategoria groźnych fantazji. Jeśli ktoś marzy o seksie z wykorzystaniem osoby nieletniej, z użyciem niebezpiecznych narzędzie, z uszkodzeniem ciała partnera lub swojego, to może być już na drodze do wprowadzenia w życie niewłaściwych wzorców dotyczących życia seksualnego. Dlatego w takich przypadkach warto skonsultować swoje obawy ze specjalistą seksuologiem lub psychologiem zajmującym się problematyką seksualności człowieka.

Najczęstsze fantazje
Kobiety w swoich fantazjach najczęściej umiejscawiają nieznajomego mężczyznę, albo jakąś powszechnie znaną i atrakcyjna postać. Same zaś obsadzają się w roli osoby będącej obiektem pragnień innych, w roli osoby upokorzonej lub pokrzywdzonej czy wykorzystanej, w roli dominy, która kontroluje, rozkazuje i okazuje swoją moc innym, w roli obserwatora, który przygląda się igraszkom innych lub też w roli romantycznej kochanki, która łączy się w szalonej miłości ze swoim wybrankiem. Mężczyźni z kolei często marzą o seksie z dwiema kobietami czy też byciu zdominowanym, kontrolowanym lub nawet w pełni poddanym kobiecie. A Wy jakie macie fantazje seksualne? Często przyłapujecie się na kosmatych myślach?