Nie wielkość różdżki ma znaczenie...

Wielkość się liczy?
Czy wielkość członka ma znaczenie?

... A umiejętności magika. No właśnie, ale czy jest tak na pewno? Nie od dziś wiadomo, że wśród wielu mężczyzn panuje przekonanie, że im większy członek, tym doznania jego partnerki będą lepsze. Pomimo tego, iż seksuolodzy ciągle zwracają uwagę na fakt, iż ważniejsza jest relacja, dobra znajomość partnera i odpowiednio dobrana technika. Panowie ciągle sięgają do różnych metod, które mają przysłużyć się powiększeniu ich męskości.

A może operacja plastyczne?
I nie chodzi tutaj o lifting, czy odsysanie tłuszczu. Coraz modniejsze wśród mężczyzn stają się operacje plastyczne mające na celu wydłużenie lub pogrubienie ich członka. Zabieg  służący zwiększeniu długości penisa polega na przecięciu więzadła, błony i ścięgna członka. Po zabiegu pacjent musi regularnie ćwiczyć zakładając specjalne ciężarki na penisa. Do współżycia może powrócić po miesiącu, natomiast ćwiczenia trwać muszą kilka miesięcy.
 
A jak wygląda pogrubienie?

Zwiększenie penisa odbywa się poprzez wstrzyknięcie specjalnego żelu pod skórę na członku. Po takim zabiegu pacjent przez około 2 tygodnie musi powstrzymać się od współżycia. Otrzymany efekt nie jest też permanentny. Zabieg powtarza się co 3 lata, jeśli chce się utrzymać daną objętość penisa.

Efekty uboczne?

Oczywiście, jak każdy zabieg, tak i te mogą wiązać się z efektami ubocznymi. Nie są one także jednoznaczne. Wręcz przeciwnie, mogą być one trudne do przewidzenia. Ingerencja chirurgiczna w te okolice może odbić się nawet na psychice pacjenta i spowodować więcej szkód niż korzyści.

Czy warto?
Oto jest pytanie! Dla większości kobiet wielkość członka partnera zwykle nie stanowi problemu (Prawda, drogie Panie?). Może się za to zdarzyć, że zbyt duży członek będzie powodował ból u kobiety w trakcie współżycia. Dlatego też, wydaje się, że obiektywnie nie ma wskazań, aby "majstrować" przy swojej męskości. Jednak część mężczyzn decyduje się na to. A Wy co o tym myślicie? Chcielibyście sami iść na taki zabieg? A może uważacie, że przydałby się on waszemu partnerowi?