Strefy erogenne kobiet

ciało kobiety
Na ciele kobiety znajduje sie wiele miejsc godnych uwagi ;)
Jeśli chodzi o bogactwo doznań związanych z seksem, to kobiety zostały wyróżnione pod tym względem. Mają one o wiele szerszy wachlarz sfer erogennych niż mężczyźni. Obejmują one u nich około 15% powierzchni całego ciała.
 
Gdzie to jest
Każdy kawałek ciała kobiety można potraktować jako sferę erogenną i z pewnością spotka się to z aprobatą ze strony partnerki, jednak są pewne obszary, które są bardziej wrażliwe, i których stymulacja przynieść może większą przyjemność Waszej partnerce. Najwrażliwszymi obszarami ciała kobiety są: kark, płatki uszu, szyja, usta, piersi, brzuch, wewnętrzna powierzchnia ud i dłoni, srom (zwłaszcza łechtaczka i wargi sromowe mniejsze).
 
Same korzyści?
W związku z tym, że kobiety mają tak rozwinięte sfery erogenne wymagają one większego zróżnicowania pieszczot. Także nie wystarczy jedynie dotknąć jednego z miejsc, które wymieniono wcześniej, aby doprowadzić ją do spazmów rozkoszy... Należy przyłożyć się nieco bardziej. Zadbać o to, aby każdy kawałek jej ciała był odpowiednio stymulowany, odpowiednio dopieszczony i całkowicie zaakceptowany i adorowany.
 
Co jeśli nie działa?
Może się zdarzyć też tak, że kobieta reaguje podnieceniem na dotyk także innych części ciała. Prawda jest taka, że każdy ma swoją indywidualną mapę erogenną ciała. Także partnerzy muszą się trochę przyłożyć, żeby ją poznać. Bo nie musi być tak, że akurat to co sprawia przyjemność statystycznej kobiecie sprawi ją waszej partnerce. Także polecam zajęcia edukacyjne dla was w tym względzie :) A może chcielibyście podzielić się jakimiś refleksjami na ten temat?